Mieszkanie w Krakowie

Kilka migawek z ostatniego projektu mieszkania.

Greenery PANTONE 15-0343

Wytypowany przez Pantone kolor roku przywołał nasz projekt w Centrum Hewelianum. Sami zobaczcie:

Greenery_Pantone

Making Space 2016

Making Space 2016 to konkurs poświęcony przestrzeniom dla dzieci. Nasz projekt wystawy we Władysławowie został wciągnięty na “krótką listę” w kategorii Play. Poniżej wideo prezentujące wyróżnione zgłoszenia. (patrz 5 minuta).

 

Migawka

W ostatnim czasie pracowaliśmy nad kilkoma projektami wnętrz mieszkalnych. Poniżej krótka migawka.

W dżungli wyobraźni

dzungla2

Od lipca Centrum Hewelianum w Gdańsku zaprasza dzieci do wspólnej zabawy na kreatywnym placu zabaw. Z wielkich niebieskich klocków można stworzyć zarówno elementy świata przyrody jak i architektoniczne obiekty – ogranicza nas jedynie nasza wyobraźnia.

Za projekt aranżacji sali odpowiedzialne jest studio Mio, a autorem ilustracji Michał Bednarski.

H_blog

Wystawa interaktywna we Władysławowie

Minęło ponad pół roku od otwarcia Centrum Promocji i Edukacji MERK we Władysławowie. Sezon zimowy jest dla turystyki nadmorskiej wyjątkowo trudny, ale jako że zawitała wiosna i wielu z nas wybiera się nad Bałtyk to chciałabym zachęcić do odwiedzenia znajdującej się tam wystawy. Więcej o działalności PLGR można znaleźć na stronie www.plgr.pl.

Między portem a morzem

wla_blog

Po dłuższej przerwie powracamy z nowym projektem w portfolio. Sezon wakacyjny już minął, gdyby jednak ktoś wybierał się jeszcze na plażę to koniecznie tą we Władysławowie. Na tyłach portu, w nowo wybudowanym obiekcie “Merk”, możecie obejrzeć zaprojektowaną i zrealizowaną przez nas wystawę na temat rybołówstwa. Mimo jesiennych chłodów: gorąco polecam! 🙂

Muzeum Ziemi Czyżewskiej – otwarcie

W ubiegłą niedzielę otwarto Muzeum Ziemi Czyżewskiej w budynku dworca kolejowego w Czyżewie. Mieliśmy przyjemność współtworzyć znajdującą się wewnątrz ekspozycję. Krótka relacja z uroczystego otwarcia poniżej. Więcej zdjęć oraz informacji w zakładce projekty.